Śluby Gwiazd: Joanna i Marcin Ambroziakowie. [Śmiech przed ołtarzem, mecz na weselu i zielona suknia ślubna]

Na co dzień pomagają innym odzyskać wiary w siebie. Wspólnie żyją i pracują od lat. Dziś postanowili zdradzić sekrety swojej miłości. Oświadczyny miały miejsce kilkanaście razy. Ostatecznie pobrali się w czerwcu 2012 roku obok sklepu mięsnego! Jeśli chcecie wiedzieć, jak do tego doszło oraz jak przebiegała cała uroczystość, zapraszam do lektury.

Śluby GwiazdJoanna i Marcin Ambroziakowie

Dlaczego Pan Młody śmiał się podczas składania przysięgi?

Gdy Ambroziakowie rozgościli się już w moim Concept Store, nie mogłam nie zacząć wywiadu od zapytania Marcina „Jak na drugie imię ma Twoja żona”? Nie padło to oczywiście bez powodu, ponieważ o drugim imieniu swojej ukochanej, nasz Pan Młody dowiedział się przed samym ołtarzem! Rozbawiło go to do tego stopnia, że nie był w stanie powstrzymać śmiechu, co z pewnością rozluźniło atmosferę podczas uroczystości. Zastanawiacie się teraz pewnie, jak na drugie imię ma Joanna? Odpowiedź w najnowszym odcinku na WeddingDream.Tv.

janachowska.pl

Oplułem się i dostałem ataku śmiechu na wprost przed panią z urzędu.
~ Marcin

Wesele na bosaka i stylizacja na ostatnią chwilę

Garnitur ślubny to jedna z najważniejszych kwestii, o którą musi zadbać pan młody. W tym przypadku Marcin postanowił zostawić sprawę do ostatniej chwili. Co więcej, gdy zapytałam, na jaki model się zdecydował, odpowiedział „Nie pamiętam”. Po zawiłej dyskusji małżonkom udało się ustalić, że był to garnitur letni. Jak się jednak okazało, wakacyjna stylizacja wpasowała się idealnie w klimat samego przyjęcia.

concept store

Drugą część naszej imprezy byliśmy na bosaka! ~ Joanna

Marcin i Joanna Ambroziak Śluby Gwiazd

Nietypowa suknia ślubna Joanny Ambroziak

Stylizacja panny młodej również nie należała do typowych. Joanna postawiła na zieloną szyfonową sukienkę maxi, którą jak twierdzi, znalazła w jednym z ulubionych sklepów z jeansami! Wesele odbywało się w ogrodzie, tak więc kreacja musiała pasować do scenerii. I tak… ja też byłam w szoku! Pamiętajmy jednak, że ślub jest wydarzeniem pary młodej, tak więc oboje powinni spędzić ten dzień jak, oraz w czym tylko mają ochotę.

Sukienka Joanny na ślub cywilny była w równie wyrazistym kolorze, łososiowym. Kreacja została wybrana bardzo spontanicznie i na tamtą chwilę nieprzemyślanie. Dość nietypowe przygotowania do ślubu, prawda? Zwykle Panny Młode odwiedzają mój Concept Store na kilka dobrych miesięcy przed ślubem, aby mieć czas na wybranie tej jedynej sukni.

Joanna i Marcin Ambroziakowie

Ślub za sklepem mięsnym?

Gdy tylko postanowili się pobrać, odwiedzili urząd stanu cywilnego w Konstancinie. Pani w biurze od razu zaczęła przepraszać parę, mówiąc, że sala nie wygląda zbyt reprezentacyjnie i, że czekaj ją jeszcze remont. Ambroziakom absolutnie to nie przeszkadzało.

Ale wiedzą państwo, że to zaraz za mięsnym? ~ Urzędniczka

Ta wiadomość wręcz ucieszyła przyszłych Państwa Młodych. W końcu nikt nie będzie składał przysięgi na głodnego, bo to mogłoby się nawet nie liczyć! Ta para ma w sobie niesamowitą energię, której wielu może tylko pozazdrościć! Ten odcinek po prostu trzeba zobaczyć.

Marcin i Joanna Ambroziak Śluby Gwiazd

Rekomendowane artykuły