Wszystkie śluby Michała Wiśniewskiego [Było ich aż 7!!!]

Na przełomie tysiącleci Michał Wiśniewski był w Polsce absolutną gwiazdą. Z dużym prawdopodobieństwem można uznać, że nie było w tamtym czasie nikogo, kto choć raz nie słyszałby hitu "A wszystko to... bo Ciebie kocham!"... I trzeba przyznać, że kochał. W ciągu 25 lat artysta miał aż 5 żon, ale tylko nam zdradził, że ślub brał aż 7 razy...

ślub michała wiśniewskiego i poli wiśniewskiej

Po raz pierwszy ożenił się w 1996 roku, ale to kolejne uroczystości trafiły na okładki kolorowych czasopism. Wszystkie związki Wiśniewskiego budzą tak wiele kontrowersji, że do dziś wzmianka o którymkolwiek z nich generuje olbrzymie zainteresowanie. Tylko nam gwiazdor zdecydował się opowiedzieć o wszystkich…

Dwa śluby z Mandaryną!

W okresie największej popularności Ich Troje partnerką Michała Wiśniewskiego była Marta Mandaryna Mandrynkiewicz. Nieco starsi czytelnicy pamiętają z pewnością program „Jestem jaki Jestem”.

Wierzcie lub nie 20 lat temu pokazywanie swojej prywatności na szeroką skalę było naprawdę zjawiskiem, powiedzmy, niecodziennym. Wiśniewski zdecydował się zamieszkać w podwarszawskim domu wypełnionym kamerami. Elementem programu była transmisja ze ślubu, który lider Ich Troje wziął na kole podbiegunowym, w szwedzkiej Kirunie.

ślub michała wiśniewskiego i mandaryny

Tylko nam Michał Wiśniewski zdradził, że ślub z Martą Mandrykiewicz wziął nie w 2003 roku! Okazuje się, że w chwili, kiedy brali ślub kościelny, zorganizowany z ogromną pompą na lodowcu, w Kirunie małżeństwem byli już od ponad dwóch lat, bo w 2001 roku wzięli ślub cywilny. Zaskoczeni? Nie mniej niż ja, kiedy Michał opowiedział mi o tym w trakcie wywiadu!

Michał Wiśniewski i Mandaryna: katolicki ślub na biegunie

O tym, że to wydarzenie przejdzie do historii polskiego showbiznesu wiadomo było już na etapie planowania. Do tej pory w telewizji transmitowano tylko ślub Krzysztofa Ibisza, ale, trzeba przyznać, daleko mu było do rozmachu, na który zdecydował się Wiśniewski.

New Drop
michał wiśniewski i mandaryna ślub

Wyczarterowany samolot, lodowa kaplica, śnieżne zaprzęgi… Wtedy to była bajka, której doświadczyć mogło naprawdę niewielu, szczególnie, że Wiśniewski sam finansował uroczystość (a jeśli wierzyć temu, co powiedział w trakcie ostatniej imprezy Sylwestrowej kosztowała 2 miliony złotych). 

Ślubu parze udzielał ksiądz Arkadiusz Nowak i jak przyznał Michał kwestie formalności związane ze uroczystością w obrządku katolickim były dla niego ogromnym przeżyciem. Wiśniewski jest protestantem, więc niektóre elementy, jak na przykład spowiedź, były dla niego sporym wydarzeniem.

Trzeci ślub Michała Wiśniewskiego: Viva Las Vegas!

ślub michała wiśniewskiego i anny świątczak

Kolejny związek Wiśniewskiego, z Anną Świątczak również był mocno śledzony przez media. Para wybrała się w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak w przypadku związku z Mandaryną para wzięła ślub cywilny na długo przed uroczystością, którą znamy z mediów.

Już przed wyjazdem postanowili, że wezmą ślub w Las Vegas… Miejsce, w którym zdecydowali się powiedzieć „I do” powinniście już znać, bo dokładnie w tym samym miejscu ślub wzięła Natalia Siwiec.

Uroczystość została zorganizowana z ogromnym rozmachem, parze towarzyszyli nie tylko bliscy, ale także ogromny chór gospel.

Czwarta żona Wiśniewskiego: Dominika Tajner

michał wiśniewski i dominika tajner

Kolejna żona lidera Ich Troje przed uroczystością zapytała go podobno, czy naprawdę chce po raz czwarty brać ślub. Jeśli sądzicie, że tym razem zdecydował się na bardziej kameralną uroczystość… to właściwie możemy uznać, że tak.

W końcu tym razem para zdecydowała się ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w Polsce, w towarzystwie najbliższych… 450 osób, wśród nich ojciec Panny Młodej, Apoloniusz Tajner i… Nina Terentiew, która została świadkiem Wiśniewskiego.

Ślub Michała Wiśniewskiego i Poli

michał wiśniewski z żoną polą
fot. Instagram/m_wisniewski1972

Ostatni związek piosenkarza przez dłuższy czas owiany był tajemnicą i właściwie do niedawna nie było wiadomo, że serce muzyka znów jest zajęte. Dziś wiemy już, że para wzięła ślub niecały rok po tym, jak spotkali się po raz pierwszy. O uroczystości nadal nie wiemy zbyt dużo, bo poza jednym zdjęciem umieszczonym w sieci para bardzo broni swojej prywatności… Kto wie, może to dobra wróżba?

ślub michała wiśniewskiego i poli wiśniewskiej
fot. Instagram/m_wisniewski1972

Trzeba przyznać, że szacunek, z jakim Wiśniewski mówi o wszystkich swoich żonach, zarówno tej obecnej, jak i tych, z którymi na przestrzeni lat się rozstał jest rzadko spotykany.

A jeśli czujecie niedosyt i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat ślubów… i rozstań Michała Wiśniewskiego to już dziś zapraszamy Was na WeddingDream.TV, gdzie czeka na Was wyjątkowy odcinek specjalny.

Rekomendowane artykuły