Trzecia rocznica ślubu Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego!

Dziś mija trzecia rocznica ślubu Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego — para do tej pory często podkreśla, że był to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu! Nie ukrywam, że niezwykle miło mi wrócić do tej wspaniałej uroczystości, ponieważ jest to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych realizacji jakie widziałam. Ceremonia odbyła się 22 maja 2016 roku w Grecji, na przedmieściach Aten. Piękna pogoda, bujna zieleń — która z nas, gdyby mogła, nie zabrałaby tam całej rodziny i przyjaciół, żeby świętować swoją miłość?

Trzecia rocznica ślubu Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego! 20719
https://www.instagram.com/p/BxvARHooUB6/

Stylizacje Mariny i Wojtka

Marina miała na sobie suknię Miry i Lihi Zwillinger (o tym duecie pisałam Wam w artykule o kobietach, które rządzą branżą ślubną), które tworzą przepiękne kreacje haute couture. Suknia była niezwykle romantyczna — koronkowy gorset i tiulowy dół to klasa sama w sobie. Do tego gładkie, niskie upięcie, długi, prosty welon, delikatna biżuteria i oszałamiające szpilki Aquazzury. Makijaż? Podkreślający urodę, czyli tak jak powinno być! W dłoniach panna młoda trzymała subtelnie rozwiany bukiet z białych, ogrodowych róż. Wojtek Szczęsny przysiągł Marinie miłość w smokingowej białej marynarce, czarnych spodniach i tego koloru dodatkach projektu Toma Forda.

janachowska.pl

Ciekawostka — pamiętacie jak Anna Lewandowska została skrytykowana za założenie na ich wesele białej sukni? Niesłusznie! Niedługo po wydarzeniu okazało się, że goście zostali poproszeni o ubranie się w kolorach bieli, czerni i szarości. Dzięki czemu zdjęcia ze ślubu są jeszcze piękniejsze!

Zobacz także: Pierwsza rocznica ślubu Meghan i Harry’ego

concept store

Zobaczcie filmik, który Marina udostępniła na swoim Instagramie z okazji pierwszej rocznicy ślubu!

https://www.instagram.com/p/BUXLHruF1hb/?utm_source=ig_embed

Dekoracje na ślubie

Co zrobiło na mnie największe wrażenie? Majestatyczne instalacje kwiatowe i żywe, wiszące nad głowami gości wisterie! To piękne i bardzo wymagające kwiaty, nad którymi z pewnością pracował cały sztab florystów. Alejka została wyłożona białym dywanem z inicjałami pary młodej, a łuk zrobiony z gałęzi opleciony był zielenią i białymi kwiatami. Większość kompozycji wykonana została z peonii, ogrodowych róż i hortensji — najpopularniejszych ślubnych kwiatów. 

Położone nad jeziorem miejsce ślubu i wesela skąpane było w promieniach słońca. Dlatego pomysł powieszenia luster na zielonych ścianach, wykorzystania lustrzanych stołów czy kryształowych elementów, takich jak żyrandole, był fantastyczny! Za dnia odbijały one naturalne światło słoneczne, a wieczorem rozbłysły blaskiem setek świec. Dodatkowo w scenografii został wykorzystany złoty kolor, który przełamywał eteryczność dekoracji, nadając im eleganckiego sznytu. Wszystko to, mimo niewątpliwego bogactwa, sprawiało wrażenie niezwykle intymnej i kameralnej atmosfery.

Wspólne życie

Parze zdecydowanie daleko jest od skandali. Niecały rok temu, 30.06.2018 roku, powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka, któremu dali na imię Liam.

#teamweddingdream z okazji trzeciej rocznicy ślubu życzy wszystkiego dobrego!

https://www.instagram.com/p/BkzpmcdlenR/

Zdjęcia pochodzą z instagram.com/deplanv

Rekomendowane artykuły