Córka Arnolda Schwarzeneggera i Chris Pratt już po ślubie!

Z pewnością kojarzycie Arnolda Schwarzeneggera. Człowiek o nienagannej sylwetce, który zaczął podnosić ciężary w wieku 15 lat, dzięki swojej aparycji stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów swojego pokolenia. Terminator, Conan Barbarzyńca czy Predator to filmy, które przyniosły mu ogromną sławę. W latach 2003-2011 pełnił funkcję gubernatora Kalifornii. Do 2011 rok był żonaty z Marią Shiver, której matka była siostrą Johna F. Kennedy’ego. Z dziennikarką doczekali się aż czwórki dzieci!

Córka Arnolda Schwarzeneggera i Chris Pratt już po ślubie!

Zobacz także: Wnuczka Grace Kelly wyszła za mąż! Miała aż 2 sukienki

janachowska.pl

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt zostali małżeństwem!

Jedną z córek Schwarzeneggera jest Katherine, fanka zdrowego odżywiania, regularnych ćwiczeń oraz autorka książki „Rock What You’ve Got: Secrets to Loving Your Inner and Outer Beauty from Someone Who’s Been There and Back”. Na początku tego roku na swoim Instagramie pochwaliła się zaręczynami z aktorem, Chrisem Prattem, który znany jest m.in. z filmów Strażnicy Galaktyki czy Jurassic Park. Przez prawie 10 lat

https://www.instagram.com/p/Bsn4v8Fh_rw/

Zagraniczne media donoszą, że para powiedziała sobie „tak” w ostatnią sobotę na ranczu San Ysidro w Montecito w Kalifornii. Jest to miejsce, w którym w 1953 roku JFK spędził miesiąc miodowy z Jacqueline Kennedy. Zakochani pobrali się w otoczeniu rodziny i najbliższych znajomych, a Katherine do ołtarza odprowadził ojciec. Obydwoje mieli na sobie stroje zaprojektowane przez Giorgio Armaniego. Panna Młoda miała rozpuszczone włosy i długi, prosty welon. W dłoni trzymała klasyczny bukiet z białych kwiatów.

concept store

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Bajkowy ślub niemieckiego księcia

https://www.instagram.com/p/Byf8I_WJzAq/

Odwiedź również naszego Instagrama, na którym znajdziesz codzienną porcję inspiracji, porad i plotek ze ślubnego świata!

https://www.instagram.com/p/BxfSSsSIuax/

Rekomendowane artykuły