Miłość, miłość w Zakopanem: Lara Gessler wzięła drugi ślub!

Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską! Choć para oficjalnie jest już małżeństwem od ponad roku, postanowili powiedzieć sobie TAK raz jeszcze – tym razem w wyjątkowo pięknej, zimowej scenerii. Chciałoby się zawołać: Ach, co to był za ślub!, bo takiej ceremonii nie widzieliśmy już dawno. Czerwone dywany, dodatki z lat dwudziestych i długa zabawa w otoczeniu gwiazd. Co jeszcze wiemy o drugim ślubie Lary Gessler?

Ślub Lary Gessler

Kim jest Lara Gessler?

Lara Gessler jest córką najpopularniejszej polskiej kucharki – Magdy Gessler, znanej głównie z roli prowadzącej programu „Kuchenne rewolucje”. Choć przez lata Lara zdawała się stronić od show-biznesu, od jakiegoś czasu coraz częściej pojawia się na ściankach i ważnych wydarzeniach. Najwyraźniej niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo Lara sukcesywnie buduje własne kulinarne imperium. Jest właścicielką restauracji i popularnej szkoły kulinarnej w Warszawie, a na Instagramie jej profil obserwuje już niemal 300 tys. osób.

Przeczytaj też: Lindsay Lohan zaręczona! Kim jest jej narzeczony?

Drugi ślub Lary Gessler

Lara i Piotr są ze sobą już od kilku lat. Kiedy w 2020 roku składali przysięgę małżeńską, Lara była już w zaawansowanej ciąży, dlatego sama uroczystość była naprawdę skromna. W czasie pierwszego ślubu towarzyszyli im tylko najbliżsi, a niedługo później na świecie pojawiła się córeczka pary – Nena. Teraz zakochani postanowili odnowić przysięgę i zorganizowali wyjątkowe wesele, w samym sercu Zakopanego. Jednak nie było to zwykłe przyjęcie! Było naprawdę bajecznie, a relacją z całego wydarzenia podzielili się na Instagramie m.in. brat panny młodej Tadeusz Muller i znany z Top Model, Jakub Kosel.   

Ślub prosto z zimowego snu

Para zdecydowała się na przyjęcie w luksusowym hotelu w Zakopanem, Nosal Resort & Spa. Sama ceremonia miała miejsce na przepięknym tarasie, w otoczeniu zimowej scenerii i blasku świec. Panna Młoda na miejsce sunęła po rozłożonym specjalnie dla niej czerwonym dywanie. Lara Gessler wyglądała zjawiskowo! Prosta, klasyczna biała suknia, która doskonale na niej leżała, a do tego długi welon, umocowany do koronkowego czepka w stylu lat dwudziestych. Kiedy stanęła przed mężem, oboje nie mogli ukryć łez wzruszenia. Następnie impreza przeniosła się do środka, gdzie na gości czekały niezwykłe dekoracje i zabawa do białego rana.

Zobacz też: partner ma aplikację randkową. Czy ten związek może przetrwać?

Czas na poprawiny!

Wiemy już, że nie było to jednodniowe przyjęcie! W sobotę Młodzi zorganizowali poprawiny z prawdziwego zdarzenia. Wszystko miało miejsce na zewnątrz, na okrytym białym puchem dziedzińcu. Muzyka na żywo, ciepłe koce, tańce i…wojna na śnieżki! To były poprawiny w wyjątkowym klimacie. Lara i Piotr wiedzą jak zorganizować niezapomnianą imprezę.

New Drop

Zaproszeni goście

W czasie pierwszego ślubu z powodu covidowych obostrzeń, ale i zaawansowanej ciąży Lary, Parze Młodej mogli towarzyszyć tylko najbliżsi. Tym razem, wśród zaproszonych gości znaleźli się nie tylko członkowie rodziny Młodych, ale również wiele gwiazd polskiego show biznesu: Mateusz Gessler, Jakub Kosel, Robert Kupisz, Natalia Klimas, Krzysztof „Jankes” Jankowski, brat Lary – Tadeusz Muller i jego partnerka Jagoda Downar. Nie zabrakło też oczywiście mamy Panny Młodej – Magdy Gessler otulonej pluszowym, białym płaszczem!

Nie przegap! „Suknie marzeń” i „Śluby gwiazd”!

suknie ślubne 2022

Rekomendowane artykuły