[TYLKO U NAS] Marcelina Zawadzka zaręczyła się. Wiemy, kiedy naprawdę powiedziała TAK

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner

2 sierpnia prezenterka zdecydowała się potwierdzić krążące w kuluarach plotki i przyznała, publikując urocze zdjęcie, że powiedziała swojemu ukochanemu TAK. Kiedy naprawdę Max poprosił ją o rękę? Okazuje się, że para utrzymywała wszystko w tajemnicy dosyć długo.

summer sale janachowska.pl

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner: historia związku

To, co z pewnością połączyło tych dwoje, poza, oczywiście, płomiennym uczuciem, jest z pewnością miłość do podróży. Właśnie podczas jednego z wyjazdów skrzyżowały się ich ścieżki. W 2021 roku oboje wybrali się do jednej z najmodniejszych wówczas destynacji – do Meksyku. Zaiskrzyło, bo wrócili stamtąd jako para.

Niedługo później, w wywiadzie dla „Twoje Imperium” Marcelina tak mówiła o swoim ukochanym:

Jest wspaniałym człowiekiem, który uwielbia podróżować. Studiował i mieszkał wiele lat w Tajlandii i w Australii. Poznaliśmy się za granicą, w Meksyku, chociaż pochodzi z Niemiec. Na początku połączyły nas podróże i wspólne zainteresowania. Potem okazało się, że Max ma świetne poczucie humoru i jest wrażliwym romantykiem

Marcelina Zawadzka
fot. Instagram/marcelina_zawadzka

Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie podczas zeszłorocznego Polsat SuperHit Festiwalu i od tamtej pory regularnie pojawiają się na branżowych imprezach. Obecnie, jak przyznała prezenterka, mieszkają w Warszawie. Ma to głównie związek ze zobowiązaniami zawodowymi Marceliny. Jak jednak oboje przyznają, wyruszają w podróż, kiedy tylko kalendarz im na to pozwala.

To, co z pewnością dodatkowo buduje ich relację, to fantastyczna więź, jaką Max nawiązał z bliskimi ukochanej. Choć rodzice Marceliny nie mówią biegle po angielsku, szybko znaleźli sposób na to, żeby obejść „komunikacyjne trudności”.

Marcelina Zawadzka
fot. Instagram/marcelina_zawadzka

Moja mama uwielbia sobie gadać i plotkować na mój temat. I ona by chciała sobie pogadać o mnie z Maksem. Mają więc system wymieniania wiadomości za pomocą internetowych tłumaczy. Tak jest się im łatwiej dogadać. […] A mój tata gada z Maksem na migi, to jest takie kochane!

Marcelina Zawadzka w wywiadzie dla 'Viva!’

Zobacz także: Jak ogłosić światu swoje zaręczyny – 6 sposobów

Marcelina Zawadzka powiedziała TAK! Kiedy zaręczyła się z Maxem Gloecknerem?

Dzisiejsze nagłówki w plotkarskich serwisach zdominowała wieść o zaręczynach pięknej prezenterki i niemieckiego producenta. Nic dziwnego, zachwycające zdjęcie, które Marcelina umieściła na swoich mediach społecznościowych natychmiast wzbudziły ogromny entuzjazm.

New Drop
Marcelina Zawadzka
fot. Instagram/marcelina_zawadzka

Piękny krajobraz to wymarzony scenariusz na romantyczne uniesienia dwójki zakochanych osób. Kowbojski klimat i widok, który towarzyszył im w tej wyjątkowej chwili przywołują na myśl Stany Zjednoczone i rzeczywiście to właśnie tam Marcelina powiedziała „tak”. W podróż za Ocean para wybrała się w maju tego roku i, sądząc po postach, które wówczas umieszczali w swoich mediach społecznościowych, odwiedzili miejsca, które bardzo pasują do klimatu, który dziś podziwiamy na zaręczynowej fotografii.

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner
fot. Instagram/marcelina_zwadzka

Z naszych informacji wynika, że rzeczywiście podczas wyjazdu do USA para zdecydowała się wprowadzić swoją relację na kolejny etap.

Już jakiś czas temu, w wywiadzie dla Vivy! Marcelina przyznała, że tradycyjna kolejność budowania związku jest dla niej bardzo ważna – zapytana o swoją wizję zaręczyn odparła zaś, że pozostawia to w gestii ukochanego.

Zakochanym życzymy, oczywiście, samych pięknych chwil.

 To musi być zawsze mężczyzny pomysł. To on musi zawsze poprosić o rękę. Będzie ślub – będzie dziecko. Trochę jest też tak, że jeśli chodzi o kolejny krok, to ja bym chciała najpierw mieć ślub, a później dzieci. W takiej kolejności klasycznej

Zdjęcie główne: EastNews

Rekomendowane artykuły