Syn Magdy Gessler wziął ślub! Tadeusz Müller i jego partnerka powiedzieli „TAK” na łodzi!

Tadeusz Müller to pierwszy syn Magdy Gessler i starszy, przyrodni brat Lary Gessler. Jego ojciec, wielka miłość znanej gwiazdy, zmarł po długiej chorobie wiele lat temu. O tym, jak zdolny jest Tadeusz, jego mama mówiła od dawna.

Syn Magdy Gessler wziął ślub! Tadeusz Müller i jego partnerka powiedzieli "TAK" na łodzi! 111442

Tadeusz Müller – niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Nazywała mężczyznę „artystą smaku” i jak się okazuje, miała rację. Tadeusz od lat z powodzeniem działa w gastronomii, a teraz również w mediach – prowadzi program „Z gruntu zdrowo”, w którym przekonuje do weganizmu i zdrowego odżywiania.

Jednocześnie sam nie tylko tworzy niesamowite dania, ale i pomaga rozwijać się innym. To właśnie on pomógł Robertowi Lewandowskiemu stworzyć restaurację, która dziś przyciąga tłumy gości.

Zobacz też: sekretny ślub Britney Spears!

Miłość, miłość…

Zanim Tadeusz poznał swoją przyszłą żonę, był w związku ponad 13 lat. Jednak Małgorzata Downar całkowicie zawróciła mu w głowie i wszystko inne przestało mieć znaczenie. Chociaż on sam rzadko dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia, dla niej robił wyjątek. Było widać, że to po prostu wielka miłość! Rok temu na jego profilu pojawiło się wspólne zdjęcie zakochanych, które podpisał:

Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać 🎉👨‍⚖️👰‍♀️🤵🏼🤵‍♂️💍(…) Będzie dużo zmian! 🤭
Jednak teraz w głowie mamy tylko jedno pytanie… wesele na plaży czy w naszym domku nad Bugiem? 🤔
Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji
🙈

Dzisiaj wiemy już, że świeżo poślubieni małżonkowie zdecydowali się na jeszcze inną opcję!

baner sukienki

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar – ślub na łodzi

O tym, że Tadeusz Müller i Małgorzata Downar wzięli ślub, jako pierwsza poinformowała na Instagramie siostra pana młodego Lara Gessler. Wkrótce potem zaczęły pojawiać się kolejne relacje z tego wyjątkowego dnia.

Młodzi pobrali się na łodzi na Mazurach, a później zaprosili swoich najbliższych na wesele w plenerze. Było naprawdę magicznie, co widać na relacjach zaproszonych gości. Tadeusz Müller wystąpił w oryginalnym łososiowym garniturze, który doskonale pasuje do jego indywidualnego stylu.

Tymczasem panna młoda postawiła na piękną, krótką suknię ślubną z kokardą na ramieniu i klasyczny welon. Oboje wyglądali cudownie!

Może Cię zainteresować: najbardziej wyczekiwany ślub tego roku

Kto był na weselu Tadeusza Müllera?

Młodzi zdecydowali się na przyjęcie w gronie najbliższych. To był intymny ślub wśród przyjaciół i rodziny. Nie było to medialne wydarzenie, nie zaproszono na nie tabloidów ani celebrytów. Pojawiła się za to Lara Gessler z mężem i oczywiście mama pana młodego Magda Gessler. Restauratorki nie mogło zabraknąć u boku syna w tak ważnym dla niego dniu! Na relacjach jej zięcia widać, że doskonale czuła się na przyjęciu i jako pierwsza ruszyła na parkiet!

Młodej Parze na nowej drodze życia życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!

Zobaczcie galerię zdjęć ze ślubu Tomasza Müllera i Małgorzaty Downar!

Lider fot. Instagram/@https://www.instagram.com/tadeusz_muller/

Rekomendowane artykuły